tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge tekst kënge

Rise Lyrics

Këtu janë të gjitha tekstet e këngëve për albumin e pestë të udhëtimit për studio ngrihem. Kliko mbi titullin e këngës për të parë tekstin për çdo rrugë të mbarë. Gëzojnë dhe të ndajnë me një mik!

1. ngrihem
2. Lights On
3. Shweet
4. Manolo ft. Lecrae
5. Ju nuk e di
6. All Rise Up (i huaj)
7. All Rise Up
8. Jetë e bukur 2 (imja)
9. Insomniac ft. Andy Mineo
10. Diçka e re
11. Lazarus ft. This'l
12. All My Love ft. Natalie Lauren
13. Unë jam Gone
14. Fitore e embel ft. Dmitri McDowell dhe Leah Smith

udhë 14: Fitore e embel

fiksohem: (Dmitri)
Ndihem gjemba, ku kurora ime ishte
Unë do të jetë i dobët, por unë jam gjallë
Nga pluhuri deri në agim vërtet
Unë do të mbijetojë shkaku që kam marrë
Fitore e embel
Askush nuk mund të marrë atë nga unë
Fitore e embel
Shkak I kam, Fitorja e ëmbël vërtet

varg 1:
Ju shikoni me çalë , Unë e di që ju shihni mua çalë
Ju nuk mund të them në këto CD, por bro jam gju të thellë në të
Unë jam këmbëgjatë në dobësinë time, Ai më bëri të varur
Unë do të jetë i shtrirë nëpër dhëmbët e mi të thonë se unë nuk e duroj atë
Ashtu si unë shkruaj këto rreshta jam i afërt me lot
Trupi im nuk është duke punuar drejtë për shtatë vjet
Pra, mungesa ime me atë "të mbajtur mjekër tuaj të përpiqen për të buzëqeshur"
Bruh Unë jam njëzet e gjashtë, Unë duhet të ndjehen më mirë nga një milje
Mbani të gjitha anekdota tuaj dhe citate bukur
Unë do të kalojë në klishetë për shpresat e vërtetë, ai është shumë i dope

fiksohem

Post Hook:
Toast të Mbretit, cheers për tavan
Ndjenjë të mirë ne gon 'për ta bërë atë në fund
Fitore e embel
Më dëgjon, Holla qoftë se ju ndiheni më
Ne ende running edhe pse ne i çalë
Fitore e embel
Shkak ne fitues, vërtet ju e dini se ne fitues
Edhe pse ne lodhshëm ne ende në të
Fitore e embel
Shkak ne fitues, vërtet ju e dini se ne fitues, tani ne jetojmë në
Fitore e embel

varg 2:
Ata më shihni në skenë, ata…

udhë 13: Unë jam Gone

varg 1:
Kjo është diçka në mendjen time nuk ju mori një moment?
Soapbox ryshfet, Unë kam vetëm mbi të
Kam qenë në këto pranga dhe unë jam lodhur nga ajo
(zhurma Car) Unë e di se ju dëgjoni këto goma fërkim
Screeching poshtë rrugës, Gotta merrni larg
I komplot strehë, Unë mendoj se kjo ditë
'Cause I qenë në skllavëri bëjnë gënjeshtrat e tij të pandershme
Provoi për të liruar veten, por nuk u kualifikuar
Get em lartë, merrni em lartë, merrni em lartë
Novacane në trupin tim, jo unë nuk është ndjenjë gënjeshtra
Ata thonë se unë jam i kripur dhe ata mund të kritikojnë
Por unë jam lutur për vrasjen, nuk mund të presim për vdekjen e tij
Para se ofshamë, dhe tregoni njerëzve unë jam shkuar
Unë jam duke folur bout humbës Afërditë, ju e dini se ai e gabuar
E di që nuk është paraqitur për të thyer deri në telefon
A është e gabuar në qoftë se unë të prishur në një këngë?

fiksohem:
Kam dëgjuar atë që thua, por unë nuk besoj
"Shkak ju vetëm të shtrirë, dhe unë nuk kam nevojë për ju
Unë kam një Zot të re, Unë e di unë nuk e shoh ty
Por unë shoh të drejtë nëpërmjet jush, kështu që unë Gotta të largohet nga ju
(Përsëriteni 2X)

varg 2:
Sa herë kam Gotta
Tregoj y'all që unë refuzoj për të ndjekur
Kjo marrëveshje e keqe, të shkaktojë që vret të vjetra mjeshtër
Call me Harriet unë jam duke u përpjekur për të marrë…

udhë 12: All My Love

Intro: (Natalie)
Unë po të shoh ju shikuar
A ju pëlqen ajo që ju shikoni?
Am I të vetme?
mirë, sorta kinda ndoshta
Çfarë keni në mendje?
fytyra juaj duket e njohur
Unë ju shoh gjithë kohës
Dhe unë mund të ju mbajë sonte kompanisë
Ju nuk Gotta ia tregon kujt
A nuk është askush tjetër rreth shikuar
Po thuaj vetëm një fjalë dhe ju mori atë
Mu ketu, tani

varg 1:
Jay ishte vetmuar
Dhe ai është në kërkim të dashurisë në net
Një njeri ka nevoja, çfarë prisni ju?
Ai dukej nëpër të gjitha faqet e tyre
Kur ai e gjeti burrin e saj ai e humbi frymën e tij
Shkak ishte dashuri në shikim të parë kur ata u takuan
Zemra e tij rrahje e vështirë
Ajo ishte kinda dritë skinned, Sytë si ai i pëlqente ato
Nuk mund të luftojë atyre ndjenja kur ju goditi këtë vështirë
Kjo është në distancë të gjatë, kështu që ai është me të në internet gjatë gjithë kohës
Ai është në punë, por kjo vajzë është në mendjen e tij gjatë gjithë kohës
Ai nuk mund të presim për të parë atë, ajo mori ato tipare banging
Kur ata së bashku ai nuk do mend se ai Gotta paguajnë me Visa
Homies tij e paralajmëroi “ngadalësojë se gruaja nuk mund të kryejë ju”
Por ai është në lojë e dashurisë ai nuk duan të qëndrojnë në stadium
Ose kështu që ai mendon, Ajo që kam harruar të them është
Jay është i martuar dhe zemra e tij është menduar të jetë…

udhë 11: Lazarus

varg 1:
Boy I hopped jashtë në mëngjes varri mirë
I fjetur për një kohë të gjatë unë jam yawning
Të gjithë flasin duke u përpjekur për të parë mua, mosbesim
Ashtu si ai frymëmarrjes? Ai ishte gjashtë këmbë i thellë
Boy ajo që thua? Hold up mbyllur gojën
njerëzit e vdekur nuk mund të Holla, ajo flet bout?
"Shkak një herë nëpër atë derë nuk ecën jashtë
Por më lejoni të ju kthejnë në kohë për arkivol time tani
Ooh dini ju erë atë në ajër
Shkak I qenë në varr për një kohë të gjatë betohem
Njerëzit qarë unë jam i humbur, nekrologji shkruar
Fytyra ime zbehtë, ata nuk mund të them djalë tuaj për të rritur
Mbylle arkivolin, telefononi predikues, ai shkuar aq
Është e gjatë nuk mund askush të arrijnë atë, thonë se për aq kohë
Por, të mbajë në, para se të qaj dhe të drejtuar nga
Kam dëgjuar dikë duke ardhur, duke thënë diçka yelling, “dal”

Pre-Hook:
Hopped deri nga varri, Miremengjes
I fjetur për një kohë të gjatë unë jam yawning
E varrosën më në kostum të zi, kravatë e zezë
Unë jam i gjallë dhe u zgjova duke kërkuar mizë
Pra, nga tani e tutje

fiksohem:
Nga tani e tutje ju mund të më quajnë Llazarin
Nga tani e tutje ju mund të më quajnë Llazarin
Nga tani e tutje ju mund të më quajnë Llazarin
Ish njeri i vdekur në këmbë Llazarin (përsëritje)

varg 2: (This'l)
Ata u raportojnë një personat e zhdukur dhe…

udhë 10: Diçka e re

Intro / mostër:
Hold up, mbajnë deri
Më lejoni të marrë një tjetër (Përsëriteni 4X)

varg:
Boy ju e dini se kam marrë ata J-së, shkëmb ato në këmbët e mia
Të kapur deri në mani, dollap ime nuk është e plotë
Ti e di se kam marrë ato 5-të dhe unë vetëm mori ato 12-së
Por ju e dini ato 1-I vërtetë të kërkuar është në shitje
Kështu që një çift shumë klikimeve në vend, deri sa unë jam ndjenjë vetëm e drejtë
Bruh I Gotta mbajtur lojën time sneaker shtrënguar
Nëse të gjithë mori atyre Homie se nuk është ajo që unë doja
Tani të gjithë duan të jenë si unë në vend të Mike
Varësisë ime nuk është femra apo pije alkoolike
sneakerheads anonim, Unë jam kruhet për disa këpucë
Vendoseni atë në kartën time, Unë nuk kam asgjë për të humbur
Ndonjëherë unë pyes veten se çfarë është ajo që dua unë për të provuar
Shkak I wan't diçka të re
Ajo që kam marrë nuk do të bëjë
Unë mendoj se kam marrë disa kinda gripit
Shkak Unë jam addicted me atë të ri
Ajo mori mua si

Të tjera / mostër:
Po ajo mori mua si
Hold up, mbajnë deri
Më lejoni të marrë një tjetër (Përsëriteni 4X)

udhë 9: Insomniac

varg 1:
Unë jam duke shkuar sot
Kjo e shtënë im i vetëm
Jeta ime mund të përfundojë sot
Po ndaluar zemra ime
Në rast se dal sonte unë jam duke shkuar jashtë në krye
I jap gjithë kjo jetë nuk është e gjitha që kam marrë
Yessir tani prisni një minutë Bruh
Unë po të shoh y'all figurë me duart e tua
Duke pritur për këtë mundi të marrë off, 808'S në gatishmëri
Kur unë jam marrë frymë bangers them deklarata që unë po ndalem pranë
Terren gon shake kur kjo rënie mundi, lumë votash
Të lutem, lërmë off treshe tim
e ndjej, e ndjej, Unë jam ndjenjë shumë e mirë
Si unë jam një kafshë
Ashtu si një bandit i cili është i vërtetë në kapuç
Kështu që unë jam duke shkuar dhe me radhë
Unë do të jetë duke pushuar, kur unë jam shkuar
Ngritja dhe bluaj është ajo që unë jam në
Bruh kjo është arsyeja pse kam shkruar këngën
Sonte unë jam duke shkuar jashtë si
hapësirë ​​im jeta vetëm zgjat gjithë natën
Në qoftë se unë nuk do të zgjoheni në mëngjes, Bruh Unë jam Gon jetë mirë
Hedhin kujdes të erës
Le të shkojë ne bout për të shkuar në
Nuk ka ngadalësuar, ne Gon fitojmë
Nuk ka ngadalësuar, ne e dimë atë
Mburrem

Pre-hook:
Sonte do të rrezikonte të gjitha për të ndjekur
Dhe të jetojnë si jeta ime e gjatë nesër
Ne e duam atë
Ne do të shkojmë shumë gjatë gjithë javës
'Til është e gjatë nuk ka asnjë arsye gjumi ne marrjen e të marrë atë duke marrë atë

fiksohem:
Insomniac
Ne do të marrë atë…

udhë 8: Jetë e bukur 2 (imja)

Intro:
oh, Unë të dua, vërtet
Si asnjë tjetër, vërtet
Kur unë shoh ju buzëqeshje të shkëlqejë vetëm si verë, vërtet

varg 1:
Ju e dini se ndjenja kur atyre fjalë të dështojë
Është e vështirë të shpreh me fjalë atë që unë dua të them
Për mini time mua, njeriu im i vogël
Të flasim fëmija flasim, Unë nuk e di se çfarë të thoshte
Por kjo është muzikë për veshët e mi edhe pse
Boom bap për babë tuaj kur jam afër edhe pse
Mommy ju vë në to polos dhe skinnies
Curly fro egër, të jetë sprovë se një njihuni pse
Ju mori atë ryshfet përzier kec mbi ta
Duke kërkuar si mama tuaj dhe baba tuaj mbi ta
Drejt nga barku i nënës, që ishte i freskët i vërtetë
I bërtiti aq shumë deri sa unë nuk kanë lënë lot
Që atëherë ju mbani një buzëqeshje në fytyrën time
Wrestling dhe vallëzimi, egër në vend
Ja, unë e di se ju mori emrin tim
Por unë dua të veshur me jetesën e tij për famën e tij, Unë të dua

fiksohem:
oh, Unë të dua
Si asnjë tjetër
Kur unë shoh ju buzëqeshje të shkëlqejë vetëm si verë
Vizioni im nuk mund të jetë më e qartë jo jo jo
Shkak ju jeni e bukur, Nuk është çudi unë të dua

Unë nuk mund të besoj se ju jeni të minave, Unë nuk mund të besoj se ju jeni të minave
Ju jeni gjithmonë në mendjen time, Unë nuk mund të besoj se ju jeni të gjithë të miat (2X)

Post goditje:
Unë nuk mund të…

udhë 7: All Rise Up

mostër:
Në qoftë se ne të gjithë të ngrihen, oh yeah oh yeah (përsëritje)

varg 1:
Unë e di unë nuk e meritojnë të prekë bro mic
Por kjo zeje është diçka që unë do të luftojë për
Unë jam në laborator me këtë stilolaps dhe një jastëk
Duke ditur sa ta kryej fundit, që nuk është me të vërtetë arsyeja pse unë shkruaj shkojnë thoughLet mbrapa në kohë për të '04
une takova 116, shpejt unë kam qenë në bord
Fast përpara katër vjet, ne në turne
Dhe ne nuk e dimë vetëm atë që ai kishte në dyqan
Por tani ja ku jemi dhjetë vjet më vonë, Flukset e mori më të madhe
Bonds mori më afër, plus kjo është më urren
Duke thënë se ne vetëm të bëjë atë për brumë, por ata nuk do të na thyer
"Shkak Zotin ne të shërbejë me rrjedhën ai është aq i dhembshur
Dhe nëse ata më pyesin pse unë bëj atë
I tregoni atyre se është muzika e një lëvizjeje
Po unë jam duke folur për ekipin tim paturp
Kjo nuk do të prekë një fazë, por ata janë duke ecur në risinë e tij
Të ngrihesh

Hook Pre:
Në qoftë se ne të gjithë të rritet upThat do të jetë ëndrra ime
Ne të gjithë duhet të ngrihen
Dhe të japë një O këmbë për mbretin sepse ai është i mirë

oh yeah, oh yeah
oh yeah, oh yeah
Ne të gjithë duhet të ngrihen dhe të japë një O këmbë për mbretin sepse ai është i mirë (3X)

varg…

udhë 5: Ju nuk e di

Intro / mostër:
Disa ditë ndihem aq afër
Dhe disa ditë ajo duket deri tani
Me siguri pasuri dhe mirësi do të ndjekë gjithmonë
Dhe nuk kthehen pavlefshëm, oh
Hallelujah qenë lëvdata më e lartë
Unë do të jap atë për ju me kënaqësi të gjitha ditët e mia
Unë vetëm shpresoj se gjithë jetën time përcjell se unë do të thotë çdo fjalë, ooh
Edhe me të keqe me mua
Jezu, Oh Jesus, Jezusi im, kjo është arsyeja pse unë të dua kaq

varg 1:
Boy Ndjehem si unë jam rrëshqitje
Drejtimin për të bërë zgjedhjet e mia të sigurt, Obama Biden (merrni atë?)
Çdo ditë Unë jam homiciding
Vrarë atë shejtan brenda meje, ndonjëherë është trauma (nuk është ajo?)
Por bro kjo nuk është për t'u habitur
Se ajo sjell më gëzim kur Jam i lidhur me fjalën e tij
Unë jam i hipur premtimin
Unë premtoj unë është keq për këtë, kur unë nuk jam i bindet
Unë kam qenë e ekspozuar, por unë jam në të
sinonim: Unë jam i fshehur
Të ndjehen si unë kam një vrimë në një
Ata duke hedhur hije, por unë jam e lumtur shkaku di Biri
Të ndjehen si unë jam duke ëndërruar me sy hapur, Mendjet e mia lundrues
Rrëshqitje nga rritet qiell, re 9 kjo është oqeani im
Not në atë shtresë shtresës së ozonit
Hey unë jam njomje
Por ai ndezi atë zjarr nën prapa tim unë jam i duhanit
Nuk mund të minojnë atë, ai është më i lartë se ne ju boy silly
Shikoni unë vetëm them të gjitha ato që të thotë njeriu I jam ndjerë gëzim

fiksohem:
Mënyrë që ju…

udhë 4: Manolo

fiksohem:
Unë të bëjë atë për të dal
Got atë municion mbyllur dhe i ngarkuar
Unë nuk po flas për asnjë ndezjes
Rrokullisje një faqe, Unë do të shpërthejnë atë

Got një kasolle në Manolo (nolo)
Manolo (nolo) Manolo (nolo) Manolo (Përsëriteni 2X)

varg 1 (udhëtim):
Duke u përpjekur për të të treguar atyre djemve unë nuk të lënë koçek vetme
Shkak Unë mbaj një në makinën time dhe kam marrë dy në shtëpi
Ata lloje të ndryshme, por ata e bëjnë të njëjtën gjë
edge dyfishtë, fuçi të dyfishtë, bang bang
Unë jam këtu përballet dragons, Nuk është jashtë mendjes sime
Ata vijnë për shpirtin tim, kështu që është e bout atë kohë
Them shtrihet ata përpiqen të më vrasin, në qoftë se ju nuk besoni mua
Unë nuk e kujdesit, Unë nuk e kujdesit, Unë nuk mund të marrë atë lehtë
Unë jam Flipping një faqe, Jam shkaktojë-lumtur një klip dhe një matës
klikuar atë, goditur në skenë
të goditur me të vërtetë, saj në çdo shprehjen
Ai ma preu thellë Jam diving, Unë jam zhytjen në
Kur kam ngasin kam marrë atë zjarr zjarri, Unë jam i gjallë përsëri

fiksohem

varg 2 (Lecrae):
Manolo Manolo, Unë jam këtu duke shkuar postare
partnerët e mi mendoj se kam humbur atë, mama mia se jam loco
Unë mbaj afër tim revole pse, ju e dini se është plotësisht automatike
ju xhiruar të drejtë, njeriu që e vërteta do t'ju bëjë dëm shumë
I kam armiqtë e unë nuk mund të shohin ato të gjithë, por…

udhë 3: Shweet

fiksohem:
Get atyre duart në ajër
Të bëjë një zhurmë të vogël në qëndron nëse ju atje
Mburrem në Godman nëse guxoj, vetëm në qoftë se ju guxoj
Kjo do të jetë Shweet
Po në qoftë se kur ju mburrem nuk ishte 'bout rroba me tags?
Kjo do të jetë Shweet
Po në qoftë se kur ju mburrem se ishte periudhë atij që është i pari dhe i fundit?
Kjo do të jetë Shweet

Post Hook:
I dëgjova që fliste si ata njeri nxehtë
Dikush mori ato gazuar up, në atë oktan
Ja, unë urrej të them atyre se nuk është më e mirë
Më mirë të merrni një ombrellë, mbretëron Perëndia

varg 1:
Le të kthehemi në kohë për të fund të viteve tetëdhjetë
D town të ​​më kapë poshtë, kjo është ajo ku kanë bërë më
Kur unë jam atje, Nuk është vaca-ing (vacationing)
Ndjehet si unë jam në shtëpi, duke menduar për të qëndruar, Unë nuk po qëndron pse
Ooh tashmë tashmë
Lone star shtet edukuar, si mund të harroj atë
Por nuk është e pop up nga blu
Është fluturojnë si ai thur mua, Unë nuk po flet periudhë këpucëve, gjuaj
Unë kam një shumë probleme, por unë jam i drejtë, kjo është Shweet
Unë e di, Perëndia im do të hedh ato në liqen, kjo është Shweet
Sa herë kam Gotta ju them se ai është bosi dhe atij çdo gjë është një copë tortë?

fiksohem
Post Hook

varg 2:
I qenë në një â…

udhë 2: Lights On

Intro / mostër
oh oh, dritë
Ne nuk e dimë se ku do të shkojmë (përsëritje)

varg 1:
Shikoj kjo është e gjitha e errët, të gjitha çdo gjë e zezë
Ashtu si million njeri mars, por unë jam duke folur bout çdo gjë
zemrat e errëta, shpirtra të errët
Mendjet e errëta shkrim flukset e errët
A mund të marrë një dritë të vogël edhe pse?
A është kjo diçka që unë mund të luftojë për?
Hey ne në mënyrë të verbër nuk e dimë
Në atë autostradë të shkojmë
Shko shpejtësi të plotë përpara, fluturues por ne e ulët
Por ne nuk e dimë vetëm atë që ai mori në dyqan, më bie për Doke okie
Jo, ai mund të na japë në harresë për gjëra që ne kurrë nuk panë më parë
"Deri asaj drite të marrë në ngjyra të ndezura, ne nuk e dimë se ku do të shkojmë
Por kjo nuk ka hartë google për jetën, dhe kjo është si fenerët tanë janë thyer
provë: ne ndezje, duke kaluar në një thesar që është artë
Për disa nikel dhe bakër, duke u përpjekur për të marrë lavdinë që është e vjedhur
Dhe korr atë që mbjell
Hey të gjithë u ëndrrat, kjo eshte e imja
Unë jam duke u lutur që ai do të rrokullisje që kaloni dhe të shkëlqejë, fëmijët janë të verbër
Ne e dimë që ju mori atë, Zot ne e dimë se ju mori atë
Vetëm ju mund të na marrë më të larta, ju pilot
Lights ju lutem

fiksohem
Ne nuk e dimë se ku do të shkojmë
Ne deri më tani nga shtëpia jonë
Ne nuk e dimë se ku do të shkojmë
errësim i plotë, në asnjë fuqi e
Ne nuk e dimë…

udhë 1: ngrihem

fiksohem:
Sot është dita kur të gjithë ne rritje
spirancë im ka shkuar në mënyrë të shikojnë mua të vijë e gjallë
Së bashku ne qëndrojmë kundër gënjeshtrave djegur
Dhe tani që kam gjetur krahët e mi Unë jam gati për të shkuar
ngrihem, ne të gjithë rritje
Oh oh oh
Ne të gjithë e rritje
Oh oh oh
Sot është dita e
ngrihem

varg 1:
Ngrini lart unë jam kthyer për të mburremi në këto këngë si
Unë jam i çmendur në em, mund të mbështetur mics Slap
Never mind parasysh faktin kurrë nuk e kam lënë unë jam hype
Dëgjoni dorë nga e drejta nuk është Gotta pyesni dy herë
Jam këtu, Jam këtu për të mburrem në atë si unë jam i njohur për
Ndërsa folks gërhij Unë jam shkoni për të
Zoti im nuk ka asnjë folklorit, 'Shkaktojë ai vërtetë, ai vërtetë
Tani për temën në fjalë
Unë e di projektuesi, ai është më i lartë se pilotët që fluturojnë në retë ai projektuar me duart e tij
Unë jam me shkrim për ju tregojnë se kjo jetë është një flash në një tigan
Si Unë jam në pension, kur kemi nevojë për një Cryer të na tregoni për të ngrihen dhe të qëndrojnë?
Kontrolloni planet yo
tip im, se varri është shtëpia juaj
Shkak keni qenë mënyra nëntokësore shumë e gjatë
Gjashtë të thellë me një datë në gur tuaj
Të gjithë ata thonë, "Ai djalë zhdukur"
Eja, a nuk doni të shkoni në shtëpi?
A nuk ju duan të jenë më shumë se një klon?
A e dini se ju jeni të dashur…

ilove Lyrics

Këto janë Lyrics nga këngën time ilove në albumin tim të ri "jetë të mirë.” Dikush tjetër vuajnë nga ilove?

varg 1:

Emri dashurën tim fillon me një I

Shkëlqen yje të ndritshme si në qiell

Qëndron nga ana ime, kur e errët e saj ajo është drita

Ajo miqësohet shumë, dhe ne të humbur në sytë e saj

Ndezur në e saj në vend të shikuar hapat tona

Run të saj, kur ne zgjohemi pa kapjen frymën tonë

Ajo është addicting, e vërteta: ne jemi fiends

Por ne nuk është nuhatës zam, ne jemi vetëm ngjitur në ekranet

Ajo na sundon, shih provë kur ajo unaza

Ne ndoshta do të marrë dy të saj gjatë dy qenieve njerëzore

motrat e saj? Disa madhe disa më të vogla

Ne sync atë me em përditshme për të mbajtur atë në mënyrë

Ne kemi marrë atë kur ajo bie edhe në qoftë se ne nuk mund të përballojë atë

Më pyesni nëse unë me të vërtetë nevojë për atë? I pëlqen të jetë, "dicka e tille”

Por, kur kam parë atë në qendër kisha në gjykatë saj

I mbajtur atë në pajisje, ya boy bëjë plaçkitësit e saj

Unë dua atë në jetën time, Unë do të bëjë asgjë për të,

Harrojeni për një djalë Dime, ajo është më shumë si një e katërta

Unë jam me të gjithë kohës, ajo nuk është askush freskët

Ajo është një njeri lil xheloz dhe unë nuk dua të humbasë e saj

Pra, në vend të shpenzimeve kohë me…

Unë jam mirë shpjegoi

"Jam mirë” ishte një nga të fundit këngëve që do të regjistrohen për albumin tim të ri, Jeta e mire. Lecrae dhe unë në fakt ka shkruar dhe regjistruar një këngë krejtësisht të ndryshme, dhe ne e pëlqente në fillim. Por në fund ne kemi vendosur ajo ishte vetëm shumë e mirë; dhe ne të kërkuar për të vënë diçka të madhe. Kështu që unë luajtur një rreh pak për atë që unë nuk e kishte shkruar tekst kënge për akoma, dhe ne ishim të dy në dashuri me këtë një të tillë. Ajo ishte epike, agresive, dhe të mbetet në mendje.

Unë i thashë atij Unë të kërkuar për të shkruar një himn që komunikuar sigurinë tonë në Krishtin. Doja të inkurajojë të krishterët për të ndaluar që jetojnë në frikë dhe të fillojnë të jetojnë në Romakëve 8. Ne vendosëm në "Jam mirë” temë, kemi kërkuar Zotin për ndihmë, dhe kemi filluar shkrim në qoshet e kundërta të studios Atlanta arrijnë të. Ne regjistruar shumica e vokal tanë atë natë, dhe kur ajo është bërë të gjithë ne e kemi dashur atë.

Shpresojmë se ky shpjegim i shkruajtur do të na ndihmojë të tretet përmbajtjen ...

varg 1:
Unë dëgjoj probleme që vijnë për mua, Vdekja është në rrugën derën time /
Frika thotë Unë jam humbasë bro, por kjo nuk është ajo që thonë se Zoti im është i /
ai tha se…