Tani duke lexuar: Gospel Koalicioni Video

Po ngarkohet
svg
Hapur

Gospel Koalicioni Video

tetor 5, 20111 min lexim

I fundit Video Gospel Koalicioni i Eric Mason, Lecrae, dhe me diskutimin e folks të zeza dhe “i reformuar” teologji

Si votoni?

0 Njerëzit votuan këtë artikull. 0 Votat pro - 0 Votat kundër.
Etiketuar në:#ungjill, #video,
svg

cfare mendoni ju?

Shfaq komentet / Lini një koment

Lini një përgjigje

Ju mund të pëlqeni
Po ngarkohet
svg