Сега читање: Видео инвазија

Се вчитува
svg
Отвори

Видео инвазија

ноември 8, 20111 мин читање

За оние од вас кои никогаш не сум видел спотот за мојата песна "инвазијата (херој)” Еве го. Уживајте! Се надевам дека тоа ви помага да ги задржи очите на Христос.

Како гласате?

0 Луѓето гласаа за овој напис. 0 Гласови за - 0 Гласови против.
Означени во:#херој, #Видео,
svg

Што мислиш?

Прикажи коментари / Остави коментар

Оставете одговор

Можеби ќе ви се допадне
Се вчитува
svg