Po ngarkohet
svg
Hapur

burrëri

gusht 14, 20121 min lexim

Mashkulloriteti biblik dhe Rëndësia e Models Roli nga Duke dëshiruar Zotivimeo.

Miqtë e mi në Duke dëshiruar Zoti më pyeti disa pyetje në lidhje me pengesat për burrërinë dhe se si për të zgjidhur problemin. Ja se çfarë kam thënë

Si votoni?

0 Njerëzit votuan këtë artikull. 0 Votat pro - 0 Votat kundër.
Etiketuar në:#jetë, #Burra, #mendim,
svg

cfare mendoni ju?

Shfaq komentet / Lini një koment

Lini një përgjigje

Ju mund të pëlqeni
Po ngarkohet
svg